Ataşehir Zanussi Servisi

Ataşehir bölgesinde bulunan Zanussi beyaz eşya ve buzdolabı kullanıcılarına en kaliteli teknik servis hizmetini sunuyoruz.  Ataşehir Zanussi Servisi Servisimiz kapsamında yapılan iş hızlı, güvenli ve garantili müşteri memnuniyeti ortaya koymaktadır. Zanussi markalı ürünlerin aynı gün içerisinde tamir edilmesi ve servis hizmetlerinin hızlandırılması hedefleniyor. Bir şirket olarak amacımız, teknik servis kalite politikasını Zanussi beyaz eşya kullanıcıları için mümkün olan en iyi şekilde yapmaktır.

Ataşehir Zanussi Servisi

Çözüm odaklı Zanussi servisi, Ataşehir’de hızlı ve kaliteli taviz vermeyen çalışmalar sergiliyor. Bulunduğumuz noktada kurduğumuz mobil ekiplerimiz, Zanussi arızalı beyaz eşya ve buzdolaplarını yerinde ölçüyor ve ilk olarak arıza seviyesini ölçüyor. Yerinde onarımlar olası arızalar hemen çözülür ve kullanıcıya teslim edilir. Sahada tamir edilemeyen tüm cihazlar profesyonel teknik kadromuz tarafından dikkatle sökülür ve atölye bakımı ve ev ve işyerlerine en hızlı şekilde ulaştırılması için mobil teknik servis araçları kullanılır.

Tam Donanımlı ZanussiTeknik Servis

Ataşehir bölgesinde Zanussi marka beyaz eşya ve buz dolaplarının kırılması durumunda, teknik ekipman ve ölçüm cihazları bakımından tam donanımlı profesyonel personelimiz tarafından bilgi incelenmektedir. Ataşehir Zanussi Servisi Ürünlerin teknik şartnamelerde belirtildiği gibi çalıştığını göstermek için tüm kontroller.  Detaylı ölçüm cihazları kullanılarak ayrıntılı olarak ele alınmaktadır. Beyaz eşya, operasyon sırasında ürettikleri performansın en üst düzeyde olmasını sağlamak için periyodik kontrollere tabi tutulur.

Deneyimli Mühendislerle Ataşehir Zanussi Servisi

Tam donanımlı servis personelimiz, teknik konularda sürekli olarak yeni bilgi edinmek için periyodik eğitimlere tabidir. Kaliteli iş gösteren Ataşehir Zanussi servis personeli, deneyimli mühendislerden oluşan ekiplerdir. Müşterilerimiz, Ataşehir Zanussi Servisi teknik servisimizden beklediğimiz en yüksek servis kalitesinde başarılı hizmetler sunarak, her gün daha uzun bir süre için Zanussi beyaz eşya ve buzdolaplarını kullanıyor.

Bir cevap yazın