Franke Servis Ataşehir

Yaşam alanları içerisinde Konfor ve kolaylık yaratan Ataşehir Sharp Servisi Sharp marka beyaz eşya ve buzdolapları uzun ömürlü bir kullanım ortaya çıkarabilmesi için teknik servis desteği sunmaktayız. Sharp kalitesi çerçevesinde Sharp servis Ataşehir çalışmalarımızı sürdürürken yedek parça ve aksesuar kullanımında orijinal ürün kullanımına özen göstermekteyiz. Özellikle beyaz eşya ve buzdolaplarında minimum enerji tüketiminin sonucunda maksimum performans elde etmek için teknik servisimizde tam donanımlı araçları ve personeli kullanmaktayız.

Kullanılan Sharp marka ürünlerin her türlü çevre şartlarına uyumlu yapıda olması yüksek performansta kullanım kolaylığı sağlaması ve orijinal yedek parça kullanılarak ömrünün uzatılması hedeflediğimiz en önemli noktalardandır.  Sharp Servisi Teknik servis kadromuz eğitimli bu konuda kariyer yapılmış mühendis seviyesinde elemanlardan oluşturmaktadır.

Sharp Servis Ataşehir

En Titiz Çalışan Teknik Servis  Teknik servis bünyemizde kurmuş olduğumuz mobil araç filomuz da.  Görev yapan teknik elemanlarımız tam donanımlı ve tam yetkili personellerden oluşmaktadır. Her türlü kurs ve seminere gönderilerek teknolojiyi yakından takip etmeleri sağlanan profesyonellerimiz ve tamircilerimiz yedek parça kullanımlarında özellikle sökme ve demontaj işlemlerinde titiz çalışmalar sergilemektedir.

Müşterilerimizin gözü önünde yaptıkları tüm işler faturada tek tek gösterilerek ayrı bir soru işareti oluşmayacak şekilde çalışmalarını yerine getirmektedirler. Sharp Servis Ataşehir İş ahlakına, İş ve İşçi güvenliğine, aynı zamanda emniyet tedbirlerine en iyi şekilde uyum sağlayan çalışanlarımız.  Firmamızın içerisinde bulunan yönetici kadrosundan en altta şoför kadrosuna kadar herkes tarafından harfiyen uygulanmaktadır.

Ataşehir Sharp servisi

En Emniyetli Çalışan Teknik Servis Emniyet tedbirlerinin kullanması sayesinde ev ve işyerlerinde beyaz eşya buzdolabı kullanıcıları da sorumluluktan kurtulmaktadır. Çünkü herhangi bir kaza oluşumunda öncelikle işyeri ve ev sahiplerinin sorumluluk altına gireceği bir gerçektir. Biz firma olarak tüm güvenlik tedbirlerini alıp Ataşehir Sharp Servisi işçilerimizi bu yönde sevk etmekteyiz. Kullanılan yedek parçalar; özellikle davlumbaz, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, fırın gibi en sık kullanılan ürünlerin ömrünü uzatıcı niteliktedir.

Firmamız bütün bakım onarım faaliyetlerini yanında müşteri temsilcisi.  .ağrı merkezi ve müşteri hizmetleri kanalları ile danışmanlık hizmeti vermektedir. İletişim bilgileri kullanılarak bize ulaşan müşterilerimize, kullandıkları beyaz eşya ve buzdolapları hakkında detaylı bir şekilde bilgi aktarımı yapılarak bilinçli tüketici ortaya çıkarılmaktadır.

Sharp Servis Ataşehir
Sharp Servis Ataşehir

Bir cevap yazın