Oluşan arızalar profesyonel kadromuzla sizlere uygun fiyatlara kaliteli hizmetleri ayağınıza kadar getirmekte. Hakkımızda deneyimli kadromuz siz değerli müşterilerimizi üzmeden kurumsal yapı ile şirketimizin bünyesinde Garanti sunmakta. Uzman yapılarımız siz değerli müşterileri üzmeden yerinde ve deneyimli hizmetleri ayağınıza kadar getiriyor. Ataşehir gibi İstanbul’un en nadide ve Gözde ilçesindeki tüm markaların. Müşterilerin hizmetlerini anında aynı gün içerisinde gidermek deyiz.

Ataşehir beyaz eşya ve ankastre servisi

Uluslararası tüm markalarda, siz değerli müşterilerinin tüm ürünlerine garantili bir şekilde tamiri hizmetleri veriyor.  Kurumsal ve güçlü kadromuz ile sizlere dayanıklı tüketim malları alanında arızalar ve onarımları gidermek için elimizden geleni ardına koymuyoruz. Kaliteli istek ve önerileriniz için şirketimizi istediğiniz vakitte arayabilir. Kurumsal de isteklerimizden hizmet alabilirsiniz.  Ataşehir’de  bosch-siemens-profilo amana gaggenau ve Teka gibi ürünlerin ankastre ev aletleri.  Beyaz eşya tamiri beyaz eşya kurulumu ve beyaz eşya teknik servis hizmetleri ile yanınızdayız.

Aynı gün içinde tamiri hizmeti almak isterseniz. Bizi hizmet almak istediğiniz saatten Ortalama bir buçuk saat önce aramanız yeterli olacak.  Güler yüzlü kadromuz güçlü altyapımız ve tüm Sizin ev aletlerinin her modele Uyan yedek parçaları ile.  Aynı gün içerisinde adresinize onarım değerli ürünlerinizi faaliyete geçiriyoruz, güvenilir ve Özgün altyapımız yatırım almış bir şirket olmamız nedeniyle müşterilerimizi hiçbir şekilde mağdur etmiyoruz para kazanmaya canımızı bir isek bile tüm ürünleri Eğer size bir fiyat verdiyse Atölyede de sürprizler çıktıysa size yansıtmadan ek ücret çıkartmadan tamir ediyoruz.

Hakkımızda

firmamız 2007 yılında Ataşehir İçerenköy Mahallesi Karsan sokakta kurulmuştu ve Daha sonrasında firmamız Kayışdağı’na taşınarak Alaşehir’in genel anlamıyla bütün mahallelerini tam kadromuzla hizmetler sunmaya devam ediyoruz. Anında güler yüzlü hizmeti sizlere ve en değerli Ürünleriniz için donanımlı ekiplerimizi adresinize kadar ulaştırarak garantili imzalayıp siz değerli tüketicilerimiz eve teslim etmekteyiz.  Arıza Yapan ürünlerinize ekstra Garanti veriyor ve sizleri mağdur etmeden gün içerisinde sorunları hızlıca çöze biliyoruz çalışan arkadaşlarımız hem üstüne başına titizlikle size davranışlarına kadar Tüm incelikleri düşünmektedir.